fbpx

За кермом — синдром сухого ока

Ставши водієм та автовласником, навряд чи хтось відмовиться від автомобіля на користь громадського транспорту, навіть якщо дорога займає більше часу через затори. Але крім комфорту та свободи пересування, автомобіль додає в наше життя  деякі не дуже приємні фактори, зокрема – негативний вплив на здоров’я.

Наприклад, в автомобілі ми постійно сидимо, а отже, менше рухаємося, що однозначно погано позначається і на обміні речовин, і на стані опорно-рухового апарату. Але головний недолік сидіння за кермом – постійне напруження очей. Адже для того, щоб керувати автомобілем безпечно, потрібно бути дуже уважним! Допомогти очам можуть краплі для очей від втоми.

Пильно стежачи за дорогою, наші очі дуже напружені, ми менше блимаємо, тому сльозові залози виділяють менше рідини, необхідної для зволоження рогівки. Кроме того, в автомобілях ми постійно вмикаємо пічку або кондиціонер в залежності від пори року – ці кліматичні пристрої дуже сушать повітря, що, в свою чергу, тільки посилює пересушування сльозової оболонки рогівки.

Це викликає відчуття піску в очах: вони можуть  пекти й боліти. А найжахливіше для автомобіліста – порушується різкість, перед очима ніби стоїть туман. З такими симптомами і до аварії недалеко!

У медицині ці відчуття називаються «синдром сухого ока» і останнім часом вони досить поширені. Людям, які зіткнулися з цією проблемою, варто знати, що вихід є – при тривалих подорожах (а також тим, хто постійно знаходиться за кермом через службові обов’язки) рекомендується використовувати краплі штучної сльози.

До таких препаратів належить ХІЛО-КОМОД. Ці краплі створені на основі гіалуронової кислоти з довгим молекулярним ланцюжком, що забезпечує тривале зволоження поверхні ока. Хіло-КОМОД дає очам те, чого їм з тих чи інших причин не вистачає – сльозову оболонку, що захищає око від сухості та мікробів.

Закапувати очі ХІЛО-КОМОДОМ просто: одне натискання – одна крапля. Робіть це, перш ніж вирушити в дорогу – і дискомфортне відчуття в очах вас більше не потурбує!

Поделиться с друзьями :
Очні краплі при синдромі сухого ока з гіалуроновою кислотою Хіло-Комод
Дізнатися більше

Статті по темі

устали глаза

При постійному зоровому напруженні очі досить швидко втомлюються, тож...

Детальніше
гиалуронвая кислота для глаз

Кожен, хто коли-небудь відчував сухість очей або кому діагностували синдром...

Детальніше
дискомфорт в глазах

Відчуття, ніби очі палить і пече, рідко буває самостійним симптомом – як...

Детальніше
Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО