fbpx

Зволожуючі краплі для лінз – необхідність для вашого здоров’я

Пройшли ті часи, коли людина з поганим зором змушена була демонструвати всім свою особливість за допомогою окулярів. І хоч зараз мода на окуляри повертається, все ж, більшість вважає за краще приховувати свою далекозорість або короткозорість під непомітними для стороннього ока контактними лінзами. У них предмети знаходять чіткі обриси і яскраві кольори, лінзи не запотівають і не сповзають з носа при активному русі або в спеку.

Але у лінз є і недоліки. Вони дуже пересушують рогівку, а це може спровокувати синдром сухого ока і такі симптоми, як печіння, біль в очах, почервоніння. Виробники лінз самі попереджають, що при такій корекції зору очі потребують додаткового зволоження – тобто, знадобляться краплі для лінз.

Позбавляємося від дискомфорту 

Тим, хто хоче продовжувати носити лінзи і при цьому їх не відчувати, лікарі рекомендують зволожуючий офтальмологічний препарат ХІЛО-КОМОД, який також часто використовують як краплі від сухості очей при носінні лінз. У ньому міститься гіалуронова кислота – природний і необхідний елемент всіх тканин і рідин в нашому організмі. Зв’язуючи молекули води, ця речовина утворює навколо рогівки слізну плівку, яка дозволяє оку нормально взаємодіяти з лінзою. У складі препарату, на відміну від багатьох інших крапель для очей, немає жодного консерванту – для збереження вони просто не потрібні, тому що її забезпечує спеціальна герметична упаковка зі срібним покриттям усередині.

Зволожуючі краплі для очей при носінні лінз допомагають зробити цей вид корекції зору максимально комфортним. Для того щоб в достатній мірі зволожувати очі при носінні лінз, рекомендується закапувати ХІЛО-КОМОД по 1-2 краплі тричі на день. У деяких випадках краплі для зволоження очей при носінні лінз потрібно використовувати частіше: частота використання варіюється в залежності від відчуттів. Про те, як правильно застосовувати краплі при носінні контактних лінз, можна дізнатися в офтальмолога або в інструкції до препарату ХІЛО-КОМОД.

Чому при носінні лінз виникає дискомфорт

Сучасні контактні лінзи зроблені з матеріалу, який добре пропускає повітря і не заважає природнім процесам в оці, однак при носінні лінз часто порушується виділення сльози, її може виділятися менше. Саме тому на допомогу приходять зволожуючі краплі для очей при носінні лінз. Їх застосування дає можливість уникнути запальних процесів і погіршення зору, яке може відбуватися при синдромі сухого ока. Краплі від сухості очей при носінні лінз можуть також використовуватися і в інших випадках, пов’язаних з синдромом сухого ока.

Синдром сухого ока — проблема, причиною якої є  не тільки лінзи. Але в усіх випадках  очні краплі ХІЛО-КОМОД як зволожуючі краплі для лінз — це надійний та ефективний засіб, який допоможе бачити світ в яскравих фарбах.

Статті по темі

Близько 90% інформації ми отримуємо завдяки зору. Очі – один з шести важливих...

Детальніше

Чимало людей із порушеннями рефракції віддають перевагу окулярам. Принаймні,...

Детальніше

Чи помічали ви, що з настанням холодів очі починають частіше сльозитися, боліти,...

Детальніше
Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО