fbpx

Операції на очах – одна з причин “синдрому сухого ока”

Практично будь-які маніпуляції з рогівкою ока ведуть до пошкодження слізної оболонки і сльозоутворення, що безпосередньо веде до розвитку «синдрому сухого ока». Саме тому найпопулярніша на даний момент корекція зору за допомогою лазера може виявитися неефективною, якщо пацієнт не поінформований про потреби після операції проводити профілактику цього синдрому.

Найчастіше пацієнти, які звертаються до лазерної корекції зору, вже відчувають дискомфорт і сухість в очах через носіння лінз. Але, на жаль, не всі знають, що після операції, для того щоб ефект від лікування був повним – щоб нарешті чітко і ясно бачити світ, необхідно використовувати краплі «штучна сльоза».

До операції рекомендується проводити діагностику сльозопродукції за допомогою тесту Ширмера або сканування. Ризик утворення синдрому сухого ока після лазерної корекції підвищений у жінок під час менопаузи, у осіб з високим ступенем короткозорості, у тих, хто приймає протиалергічні препарати, гіпотензивні препарати, антидепресанти, а також інші медикаменти, працює за комп’ютерами і в кондиціонованих приміщеннях.

Після подібних операцій необхідно підібрати препарат, який би максимально м’яко зволожував очі і при цьому був повністю натуральний. Ці властивості мають очні краплі ХІЛО-КОМОД. Їх прописують, як людям, які вимушені постійно піддавати очі зайвій напрузі, так і пацієнтам після різних операцій на очах.

ХІЛО-КОМОД – це водний розчин гіалуронової кислоти, яка є природним полісахаридом, і міститься, крім інших рідин організму, в тканинах ока.

Молекули гіалуроната натрію мають властивість ефективно пов’язувати молекули води – це утворює на передній поверхні рогової оболонки ока тонку рівномірну плівку. Саме вона і оберігає очі від подразнення, висихання та інфекцій. ХІЛО-КОМОД кращий в першу чергу тим, що не містить консервантів, а отже, його можна використовувати тривалий період часу.

Статті по темі

Лазерна корекція зору – найбільш ефективний і безпечний спосіб позбутися...

Детальніше

Очі – один з найважливіших органів чуття людини. Гострий зір для нас – не...

Детальніше

Вам часто доводиться говорити або чути фразу “щось в око потрапило”? Ми...

Детальніше
Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО