fbpx
ШАНОВНИЙ ВІДВІДУВАЧ!

Ми підготували для вас відповіді на актуальні питання. Якщо ж питання, яке ви хотіли б нам поставити, немає в цьому списку, напишіть нам.Питання-відповідь

Скільки крапель у флаконі Хіло-Комод?

Флакон Хіло-Комод, Хіло-Комод Форте має 300 крапель кожний.

Чи можна використовувати Хіло-Комод при глаукомі, катаракті?

Захворювання очей глаукома і катаракта часто супровождуються синдромом сухого ока, тому з метою усунення симптомів синдрома сухого ока (почервоніння, відчуття піску в очах, втома очей) можна застосовувати Хіло-Комод.З метою лікування глаукоми і катаракти існують інші групи прапаратів, призначення яких повинен робити офтальмолог після проведення детальної діагностики.

Чим відрізняється Хіло-Комод від Хіло-Кеа?

За складом Хіло-Комод і Хіло-Кеа ідентичні з різницею лише в тому, що до складу Хіло-Кеа додатково входить декспантенол - речовина, яка допомагає відновленню клітин поверхні ока. Також препарат з декспантенолом рекомендований для профілактики ушкоджень рогівки ока, при носінні контактних лінз.

Крапля Хіло-Комод Форте має в'язку структуру. Чи не зіпсувався препарат?

Ні, не прострочений. Хіло-Комод Форте має високу в'язкість, завдяки якій досягається стійкий ефект, менше кількості закапування і економія.

У чому різниця між краплями Хіло-Кеа і Хіло-Комод?

Препарат Хіло-Кеа використовують, як і Хіло-Комод, для лікування синдрому сухого ока, а також призначають при травмах поверхні ока, ерозіях рогівки, після офтальмологічних операцій.

Краплі Хіло-Комод можна використовувати півроку після відкриття флакона. Як це можливо, якщо в препараті не містяться консерванти?

Тривалий термін зберігання препарату після відкриття упаковки досягається завдяки оригінальній конструкції контейнера: він повністю асептичний, в нього не потрапляють бактерії, тому краплі довго зберігаються придатними до використання.

Чим препарат Хіло-Комод Форте відрізняється від препарату Хіло-Комод?

Офтальмологічні краплі Хіло-Комод Форте містять в два рази більшу концентрацію гіалуронової кислоти. Завдяки цій особливості після закапування довше зберігається ефект зволоження, краплі потрібно використовувати рідше, тому упаковка препарату служитиме довше.

Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО