Сухе повітря як одна з причин почервоніння очей

У деяких випадках синдром сухого ока, внаслідок якого червоніють очі, може бути спричинений не тільки підвищеним зоровим напруженням, а й необхідністю постійно перебувати в приміщенні з надмірно сухим повітрям. У такому випадку людина досить швидко починає шукати краплі для очей від почервоніння. Щоб їх обрати, потрібно розуміти, по-перше, що це буде препарат штучної сльози, по-друге, що саме позбувшись синдрому сухого ока, ви зможете позбутися й неприємного симптому. Краплі від почервоніння очей допомагають також при інших неприємних відчуттях: дискомфорті, різі в очах, відчутті сухості очей.

Як діють краплі для очей від почервоніння

Завдання офтальмологічних крапель, які називаються штучною сльозою – зволожувати поверхню рогівки ока. При своєчасному і постійному зволоженні минають симптоми синдрому сухого ока, до яких належить і почервоніння очей. Очні краплі від почервоніння в ідеалі повинні містити гіалуронову кислоту. Це речовина, ідентична за хімічним складом рідинам організму людини, в тому числі – людській сльозі. Гіалуронова кислота міститься в складі офтальмологічних крапель Хіло-Комод і Хіло-Комод Форте, які можна придбати в аптеці. Препарат дає можливість тривало зволожувати поверхню ока, захищаючи її від шкідливих впливів і допомагаючи живленню ока. При використанні крапель Хіло-Комод і Хіло-Комод Форте швидко минають такі симптоми, як біль в очах, відчуття різі й піску в очах, дискомфорт, постійна втома очей. Офтальмологічний препарат з гіалуронової кислотою – це ефективні краплі від почервоніння очей, які можна використовувати кілька разів на день. Зручно те, що після відкриття флакона краплі Хіло-Комод і Хіло-Комод Форте можна використовувати шість місяців. Вони зберігається без консервантів завдяки оригінальній конструкції контейнера.

Як довго можна користуватися краплями від почервоніння

Офтальмологічні краплі Хіло-Комод і Хіло-Комод Форте можна використовувати досить довго завдяки тому, що вони не містять консервантів, барвників та інших компонентів, котрі можуть нашкодити оку. Зазвичай краплями користуються тричі на день, причому їх можна використовувати стільки, скільки є необхідність. Ознаки почервоніння очей проходять досить швидко, проте користуватися краплями краще весь період, коли доводиться перебувати в приміщенні з сухим повітрям або напружено працювати за комп’ютером.

Поделиться с друзьями :
Очні краплі при синдромі сухого ока з гіалуроновою кислотою Хіло-Комод
Дізнатися більше

Статті по темі

Кожен знає, що за будь-яких змін у стані здоров’я і при скаргах на самопочуття...

Детальніше

Якщо у вас час від часу втомлюються очі, ви напевно чули про те, що від зорової...

Детальніше

Мабуть, у кожного в житті траплялися моменти, коли, лише поглянувши в дзеркало,...

Детальніше
Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО