fbpx

Вікові зміни зору. Ознаки та профілактика

Сучасна медицина фіксує статистику, згідно з якою, після 40 років спостерігається стрімке погіршення зору. Це означає, що на далеку відстань людина може бачити добре, але поблизу — ні. Такі порушення зору пов’язані з віковими змінами в акомодаційній системі очей.

Як це проявляється? 

  • Зменшується розмір зіниць. М’язи, які здійснюють контроль за розмірами зіниці та її реакцією на світло, стають слабкими. Це призводить до того, що зіниця зменшується і пасивно реагує на зміну освітленості. Наприклад, важко звикнути до яскравого денного світла, при виході з темного будинку.
  • Погіршення периферичного зору. Відбувається звуження поля зору і погіршення бокового огляду. Цю особливість зору надзвичайно важливо враховувати людям, які й у літньому віці продовжують водити автомобіль. 
  • Підвищена сухість очей. Синдром сухого ока, зазвичай, супроводжується зменшенням вироблення слізної рідини, через що зволоження очей відбувається набагато гірше, ніж у молодому віці. Підвищена сухість може супроводжуватись почервонінням очей, сльозотечею під дією вітру та різзю в очах. Штучна сльоза ХІЛО-КОМОД лікує та попереджає синдром сухого ока, що характеризується порушенням утворення слізної плівки. Краплі сприяють зволоженню очей, стабілізації складу слізної плівки та захисту ока від зовнішніх чинників.
  • Погіршення розпізнавання кольорів. З віком, людське око сприймає навколишній світ більше тьмяно та менш контрастно. Відбувається це через зменшення кількості клітин сітківки, що сприймають колір, відтінки, контрастність та яскравість. 
  • Виникнення таких хвороб, як катаракта, вікова макулярна дегенерація, глаукома та діабетична ретинопатія.

Повністю виключити розвиток вікових змін ока неможливо, оскільки з віком кришталик неминуче втрачає свої первинні властивості. Для того, щоб віддалити та уповільнити погіршення зору, необхідно уникати надмірних зорових навантажень, правильно підібрати освітлення, виконувати гімнастику для очей, приймати вітаміни, мікроелементи та забезпечувати оптимальне зволоження очей, за допомогою штучної сльози ХІЛО-КОМОД

 ХІЛО-КОМОД — це водний розчин гіалуронової кислоти, яка є природним полісахаридом, і міститься, крім інших рідин організму, в тканинах ока. Молекули гіалуроната натрію мають властивість ефективно пов’язувати молекули води — це утворює, на передній поверхні рогівки ока, тонку рівномірну плівку. Саме вона й оберігає очі від подразнення, висихання та інфекцій. 

Штучна сльоза ХІЛО-КОМОД не містить консервантів та фосфатів та її  можна безпечно використовувати щодня без обмежень! А запатентована система COMOD гарантує стерильність препарату, що дозволяє використовувати вміст флакона протягом 6 місяців після відкриття. Гарантує однакову дозу ліків при кожному натисканні. 

Поделиться с друзьями :
Очні краплі при синдромі сухого ока з гіалуроновою кислотою Хіло-Комод
Дізнатися більше

Статті по темі

устали глаза

При постійному зоровому напруженні очі досить швидко втомлюються, тож...

Детальніше
гиалуронвая кислота для глаз

Кожен, хто коли-небудь відчував сухість очей або кому діагностували синдром...

Детальніше
дискомфорт в глазах

Відчуття, ніби очі палить і пече, рідко буває самостійним симптомом – як...

Детальніше
Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО