fbpx

Зволожуючі очні краплі – маст-хев опалювального сезону

Чи помічали ви, що з настанням холодів очі починають частіше сльозитися, боліти, з’являється почервоніння і печіння? Це захворювання медики називають синдромом сухого ока, і з’являється воно не внаслідок самих холодів, а в зв’язку з початком опалювального сезону.

Навіщо взимку потрібні зволожуючі краплі для очей?

Синдром сухого ока – часте явище для людей, чия робота пов’язана з тривалим статичним напруженням очей, наприклад, для офісних працівників та водіїв. Але в зимовий період від сухості очей починають страждати навіть ті, хто не проводить весь день за комп’ютером або кермом автомобіля. Вся справа в тому, що централізоване опалення та прилади, призначені для обігріву приміщень, дуже сушать повітря і знижують вологість. Повітря в приміщенні стає занадто сухим при використанні:

  • тепловентиляторів
  • кондиціонера
  • обігрівача
  • конвектора

Саме через сухе повітря пересихає і рогівка ока. Сльозова рідина починає занадто швидко випаровуватися з її поверхні, внаслідок чого і виникає різь, печіння в очах, очі червоніють і сльозяться. Сльозові залози починають виробляти меншу кількість сльози, і неприємні відчуття щодня тільки посилюються.

Є два шляхи вирішення проблеми синдрому сухого ока:

1.Використання зволожувача повітря. Це чудове рішення, але воно підійде скоріше для тих, хто працює або проводить більшу частину дня вдома, оскільки в офісі зволожувачі найчастіше не передбачені. Зволожувач найкраще вмикати на ніч.

2.Використання спеціальних очних крапель. Краплі для очей зволожуючі – це препарат, призначений для відновлення на оці сльозової плівки. Ще одна їхня назва – штучна сльоза. Такі краплі легко і зручно використовувати в будь-який час і в будь-якому місці. Всього пара крапель – і впродовж дня ви більше не будете відчувати дискомфорт в очах.

Як обрати найкращі зволожуючі краплі для очей?

При виборі зволожуючих крапель варто враховувати кілька моментів. Оскільки вони є штучним замінником натуральної людської сльози, їхній склад повинен бути максимально наближений до складу сліьозової рідини. В аптеках широкий вибір препаратів штучної сльози, серед них рекомендуємо звернути увагу на зволожуючі краплі для очей з гіалуроновою кислотою. Гіалуронова кислота (або гіалуронат натрію) – речовина, яка зустрічається майже в усіх рідинах людського організму і яка найближче за хімічним складом до природної сльози. Гіалуронова кислота зволожує і живить рогівку ока, сприяє її регенерації при ерозіях. Такі симптоми синдрому сухого ока як біль, різь, печіння, відчуття сухості в очах минають після початку використання зволожуючих крапель з гіалуронатом натрію, наприклад, Хіло-Комод. Краплі Хіло-Комод рекомендується застосовувати протягом усього опалювального сезону, щоб негативні прояви синдрому сухого ока не повернулися знову. Цей препарат також стане незамінним помічником для офісних працівників, водіїв-далекобійників і людей, які працюють в запилених, брудних приміщеннях. Препарат Хіло-Комод можна використовувати кілька разів на день, він безпечний для вагітних і жінок, які годують грудьми. Тривале застосування крапель Хіло-Комод не викликає звикання, препарат не пошкоджує клітини рогівки і не погіршує зір. Одного флакона препарату вистачає на шість місяців, тобто на цілий опалювальний сезон.

Поделиться с друзьями :
Очні краплі при синдромі сухого ока з гіалуроновою кислотою Хіло-Комод
Дізнатися більше

Статті по темі

устали глаза

При постійному зоровому напруженні очі досить швидко втомлюються, тож...

Детальніше
гиалуронвая кислота для глаз

Кожен, хто коли-небудь відчував сухість очей або кому діагностували синдром...

Детальніше
дискомфорт в глазах

Відчуття, ніби очі палить і пече, рідко буває самостійним симптомом – як...

Детальніше
Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО