Зволожуючі очні краплі – маст-хев опалювального сезону

Чи помічали ви, що з настанням холодів очі починають частіше сльозитися, боліти, з’являється почервоніння і печіння? Це захворювання медики називають синдромом сухого ока, і з’являється воно не внаслідок самих холодів, а в зв’язку з початком опалювального сезону.

Навіщо взимку потрібні зволожуючі краплі для очей?

Синдром сухого ока – часте явище для людей, чия робота пов’язана з тривалим статичним напруженням очей, наприклад, для офісних працівників та водіїв. Але в зимовий період від сухості очей починають страждати навіть ті, хто не проводить весь день за комп’ютером або кермом автомобіля. Вся справа в тому, що централізоване опалення та прилади, призначені для обігріву приміщень, дуже сушать повітря і знижують вологість. Повітря в приміщенні стає занадто сухим при використанні:

  • тепловентиляторів
  • кондиціонера
  • обігрівача
  • конвектора

Саме через сухе повітря пересихає і рогівка ока. Сльозова рідина починає занадто швидко випаровуватися з її поверхні, внаслідок чого і виникає різь, печіння в очах, очі червоніють і сльозяться. Сльозові залози починають виробляти меншу кількість сльози, і неприємні відчуття щодня тільки посилюються.

Є два шляхи вирішення проблеми синдрому сухого ока:

1.Використання зволожувача повітря. Це чудове рішення, але воно підійде скоріше для тих, хто працює або проводить більшу частину дня вдома, оскільки в офісі зволожувачі найчастіше не передбачені. Зволожувач найкраще вмикати на ніч.

2.Використання спеціальних очних крапель. Краплі для очей зволожуючі – це препарат, призначений для відновлення на оці сльозової плівки. Ще одна їхня назва – штучна сльоза. Такі краплі легко і зручно використовувати в будь-який час і в будь-якому місці. Всього пара крапель – і впродовж дня ви більше не будете відчувати дискомфорт в очах.

Як обрати найкращі зволожуючі краплі для очей?

При виборі зволожуючих крапель варто враховувати кілька моментів. Оскільки вони є штучним замінником натуральної людської сльози, їхній склад повинен бути максимально наближений до складу сліьозової рідини. В аптеках широкий вибір препаратів штучної сльози, серед них рекомендуємо звернути увагу на зволожуючі краплі для очей з гіалуроновою кислотою. Гіалуронова кислота (або гіалуронат натрію) – речовина, яка зустрічається майже в усіх рідинах людського організму і яка найближче за хімічним складом до природної сльози. Гіалуронова кислота зволожує і живить рогівку ока, сприяє її регенерації при ерозіях. Такі симптоми синдрому сухого ока як біль, різь, печіння, відчуття сухості в очах минають після початку використання зволожуючих крапель з гіалуронатом натрію, наприклад, Хіло-Комод. Краплі Хіло-Комод рекомендується застосовувати протягом усього опалювального сезону, щоб негативні прояви синдрому сухого ока не повернулися знову. Цей препарат також стане незамінним помічником для офісних працівників, водіїв-далекобійників і людей, які працюють в запилених, брудних приміщеннях. Препарат Хіло-Комод можна використовувати кілька разів на день, він безпечний для вагітних і жінок, які годують грудьми. Тривале застосування крапель Хіло-Комод не викликає звикання, препарат не пошкоджує клітини рогівки і не погіршує зір. Одного флакона препарату вистачає на шість місяців, тобто на цілий опалювальний сезон.

Поделиться с друзьями :
Очні краплі при синдромі сухого ока з гіалуроновою кислотою Хіло-Комод
Дізнатися більше

Статті по темі

Закапывать глаз каплями искусственная слеза

Краплі штучної сльози можна придбати без рецепта в будь-якій аптеці. У деяких...

Детальніше
Причины проблем со зрением

Словосполучення “хвороби сльозової плівки” звучить дещо загрозливо, але...

Детальніше

Коли не впізнаєш людину, що йде назустріч, лише тому, що не бачиш його обличчя,...

Детальніше
Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО