fbpx

Синдром сухого ока. Хвороба, яка стрімко помолодшала

Життя сучасної людини в 21 столітті важко уявити без гаджетів. Смартфон, планшет, ноутбук, комп’ютер – пристрої, що міцно ввійшли в наше життя. Навіть зовсім крихітні діти вміють користуватися планшетом і смартфоном не гірше дорослих. Але так чи безпечні ці гаджети для дитячого здоров’я?

Напруга зору і дискомфорт в оці

Захоплення сучасними гаджетами для багатьох означає появу дискомфорту в оці. Чому так відбувається? Тривалий час вдивляючись в екран, людина напружує очі більше ніж зазвичай, навіть забуваючи при цьому блимати. Але функція моргання передбачена нашим організмом не дарма. Очі людини вкриті дуже тонкою плівкою – слізною. Її завдання – зволоження рогівки, захист її від пересихання, від потрапляння в око пилу і сторонніх предметів. Коли ми забуваємо блимати, слізна плівка висихає швидше, рогівка ока не зволожується належним чином, і, як наслідок виникає відчуття дискомфорту та сухості в оці, з’являється відчуття піску в очах, почервоніння очей. Це тривожні дзвіночки хвороби сучасної людини – синдрому сухого ока.

Синдром сухого ока: причини виникнення

За статистикою, у більш ніж 75% жінок і 60% чоловіків, які працюють в офісі, спостерігаються ознаки синдрому сухого ока. Однак користування офісною технікою та сучасними мобільними пристроями – не єдина причина виникнення цього захворювання.

До появи синдрому сухого ока також призводять:

  • Пересушене повітря в приміщеннях в зимовий період;
  • Користування контактними лінзами;
  • Нестача вітамінів;
  • Дефіцит відпочинку і сну;
  • Робота на сильному вітрі, в запорошених і брудних приміщеннях.

Звичайно, синдром сухого ока не проявиться одразу ж, щойно ваша дитина почне дивитися на екран комп’ютера або телефону. Але тривале користування цими пристроями – ігри, читання, перегляд фільмів та роликів, тобто все те, чим так захоплені сучасні діти і підлітки – призводить до появи синдрому сухого ока в дорослому віці.

Як побороти сухість очей?

Якщо ви вже зіткнулися з симптомами синдрому сухого ока, і відчуття сухості в очах стало вашим постійним нав’язливим супутником, на допомогу прийде сльоза, але не натуральна – її ваші сльозові залози виробляють недостатньо, а штучна. Препарати штучної сльози продаються в кожній аптеці і вибір їх дуже великий. Але офтальмологи радять для усунення дискомфорту в очах обирати краплі, які зроблені на основі гіалуронової кислоти – за складом вони максимально наближені до людської сльозі. Такими краплями від сухості очей є препарати Хіло-Комод і Хіло-Комод Форте. Вони різняться за формою випуску, але не за властивостями: Хіло-Комод – краплі, Хіло-Комод Форте – гель. Обидва препарати дозволяється використовувати від 3 до 10 разів на день, більше – за призначенням лікаря. Краплі не містять ароматизаторів, парабенів і консервантів, не спричиняють звикання при тривалому застосуванні. Обидва препарати можна використовувати протягом 6 місяців після першого відкриття флакона. Тривалий термін зберігання можливий завдяки оригінальній конструкції контейнера з препаратом.

Поделиться с друзьями :
Очні краплі при синдромі сухого ока з гіалуроновою кислотою Хіло-Комод
Дізнатися більше

Статті по темі

устали глаза

При постійному зоровому напруженні очі досить швидко втомлюються, тож...

Детальніше
гиалуронвая кислота для глаз

Кожен, хто коли-небудь відчував сухість очей або кому діагностували синдром...

Детальніше
дискомфорт в глазах

Відчуття, ніби очі палить і пече, рідко буває самостійним симптомом – як...

Детальніше
Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО