Профілактика вірусних інфекцій. Не забувайте про очі

Яким чином очі можуть стати “вхідними дверима” для вірусів?

Якщо людина має вірусну респіраторну інфекцію, що супроводжується постійним кашлем і чханням, віруси та бактерії здатні опинитися всюди, де потрапила фізіологічна рідина. Мікроби мають усі шанси потрапити на слизові оболонки та спровокувати хворобу. Ми звикли певним чином захищати ротову порожнину та ніс, проте мало хто бере до уваги, що інфекція може потрапити в організм й через очі. Зазвичай, люди забувають захищати свої органи зору, оскільки не знають, що 15% вірусів потрапляють в організм саме через слізну рідину. 

Зараження відбувається найпростішим контактним чином — досить потерти очі, випадково торкнутися слизової, натиснути на повіки, доторкнутися до вій і тощо. 

Але існують певні профілактичні міри проти вірусних інфекцій:

  • Постійно мити руки.
  • Користуватися антисептичними засобами.
  • Не торкатися очей.
  • Носити окуляри під час спалаху епідемії.
  • Користуватися штучною сльозою ХІЛО-КОМОД.

Швидке потрапляння вірусів через очі може бути пов’язане з порушенням природного стану слізної плівки, через “синдром сухого ока”. Позбавлене природньої вологи, око стає більш вразливим як для травм, так і для інфекцій. Впоратися з сухістю очей — означає перекрити один зі шляхів потрапляння в організм вірусів. 

Краплі ХІЛО-КОМОД – лікують та попереджають синдром сухого ока, що характеризується порушенням утворення слізної плівки. Краплі сприяють зволоженню очей, стабілізації складу слізної плівки та підсиленню захисту ока від зовнішніх чинників. ХІЛО-КОМОД — це водний розчин гіалуронової кислоти, яка є природним полісахаридом, і міститься, крім інших рідин організму, в тканинах органів зору. Молекули гіалуроната натрію мають властивість ефективно пов’язувати молекули води — це утворює на передній поверхні рогівки ока тонку рівномірну плівку. Саме вона й оберігає очі від подразнення, висихання та інфекцій. А запатентована система COMOD гарантує стерильність препарату, що дозволяє використовувати вміст флакона протягом 6 місяців після відкриття. 

Очні краплі при синдромі сухого ока з гіалуроновою кислотою Хіло-Комод
Дізнатися більше

Статті по темі

Ви проводите багато часу за комп’ютером, відчуваєте дискомфорт в очах і...

Детальніше
Зачем нужна искусственная слеза

Ми звикли вважати, що сльози – це те, що виділяється під час плачу. Сльоза в...

Детальніше

Контактні лінзи в корені змінюють життя людини, яка має проблеми із зором:...

Детальніше
Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО