Правила носіння контактних лінз під час инфекційних захворювань

Будь-яке інфекційне захворювання приносить масу незручностей і змушує відмовитися від багатьох звичних речей. Серед них — контактні лінзи. Більшість людей, що віддають перевагу цьому виду корекції зору, не бачать нічого небезпечного в носінні їх, наприклад, при застуді. Однак офтальмологи з цим категорично не згодні, тому що є велика ймовірність потрапляння вірусів через слізні канали — лінзи затримують під своєю поверхнею слізну рідину, а разом з нею і різні мікроби. Таким чином, під лінзами створюється надзвичайно сприятливе середовище для розмноження бактерій та вірусів.

Тому, офтальмологи рекомендують, при перших ознаках застуди, замінити контактні лінзи окулярами, мінімізувати контакт рук з очима та використовувати сльозозамінник Хіло-Кеа, який загоює мікротравми, що утворюються при носінні лінз, відновлює сприятливу середу слизової ока та захищає очі від подразнення та інфекцій. 

Але що ж робити, якщо немає можливості відмовитися від лінз, навіть під час хвороби? Про що необхідно подбати:

  • Використовуйте одноденні моделі контактних лінз.
  • Дотримуйтесь правил очищення та дезінфекції при носінні лінз планової заміни.
  • Ретельно мийте руки та додатково обробляйте їх антисептичним засобом перед контактом з очима.
  • З обережністю використовуйте судинозвужувальні препарати (наприклад, деякі засоби проти нежитю також провокують проблеми з очима під час носіння контактних лінз).
  • Використовуйте краплі Хіло-Кеа для відновлення слизової та зволоження очей.

Сльозозамінник  Хіло-Кеа — це водний розчин гіалуронової кислоти, яка є природним полісахаридом, і міститься, крім інших рідин організму, в тканинах ока. Завдяки своїй хімічній структурі, гіалуронова кислота утримує вологу у достатній кількості, утворюючи стабільну і рівномірну зволожувальну плівку. Саме вона й оберігає очі від подразнення, висихання та інфекцій. До того ж, краплі Хіло-Кеа додатково збагачені декспантенолом, який має здатність прискорювати регенерацію слизових оболонок.

Хіло-Кеа не містить консервантів та фосфатів, їх можна безпечно використовувати без обмежень! Запатентована система COMOD гарантує стерильність препарату, що дозволяє використовувати вміст флакона протягом 6 місяців після відкриття та гарантує однакову дозу при кожному натисканні. 

Поделиться с друзьями :
Очні краплі при синдромі сухого ока з гіалуроновою кислотою Хіло-Комод
Дізнатися більше

Статті по темі

Закапывать глаз каплями искусственная слеза

Краплі штучної сльози можна придбати без рецепта в будь-якій аптеці. У деяких...

Детальніше
Причины проблем со зрением

Словосполучення “хвороби сльозової плівки” звучить дещо загрозливо, але...

Детальніше

Коли не впізнаєш людину, що йде назустріч, лише тому, що не бачиш його обличчя,...

Детальніше
Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО