Правила носіння контактних лінз під час инфекційних захворювань

Будь-яке інфекційне захворювання приносить масу незручностей і змушує відмовитися від багатьох звичних речей. Серед них — контактні лінзи. Більшість людей, що віддають перевагу цьому виду корекції зору, не бачать нічого небезпечного в носінні їх, наприклад, при застуді. Однак офтальмологи з цим категорично не згодні, тому що є велика ймовірність потрапляння вірусів через слізні канали — лінзи затримують під своєю поверхнею слізну рідину, а разом з нею і різні мікроби. Таким чином, під лінзами створюється надзвичайно сприятливе середовище для розмноження бактерій та вірусів.

Тому, офтальмологи рекомендують, при перших ознаках застуди, замінити контактні лінзи окулярами, мінімізувати контакт рук з очима та використовувати сльозозамінник Хіло-Кеа, який загоює мікротравми, що утворюються при носінні лінз, відновлює сприятливу середу слизової ока та захищає очі від подразнення та інфекцій. 

Але що ж робити, якщо немає можливості відмовитися від лінз, навіть під час хвороби? Про що необхідно подбати:

  • Використовуйте одноденні моделі контактних лінз.
  • Дотримуйтесь правил очищення та дезінфекції при носінні лінз планової заміни.
  • Ретельно мийте руки та додатково обробляйте їх антисептичним засобом перед контактом з очима.
  • З обережністю використовуйте судинозвужувальні препарати (наприклад, деякі засоби проти нежитю також провокують проблеми з очима під час носіння контактних лінз).
  • Використовуйте краплі Хіло-Кеа для відновлення слизової та зволоження очей.

Сльозозамінник  Хіло-Кеа — це водний розчин гіалуронової кислоти, яка є природним полісахаридом, і міститься, крім інших рідин організму, в тканинах ока. Завдяки своїй хімічній структурі, гіалуронова кислота утримує вологу у достатній кількості, утворюючи стабільну і рівномірну зволожувальну плівку. Саме вона й оберігає очі від подразнення, висихання та інфекцій. До того ж, краплі Хіло-Кеа додатково збагачені декспантенолом, який має здатність прискорювати регенерацію слизових оболонок.

Хіло-Кеа не містить консервантів та фосфатів, їх можна безпечно використовувати без обмежень! Запатентована система COMOD гарантує стерильність препарату, що дозволяє використовувати вміст флакона протягом 6 місяців після відкриття та гарантує однакову дозу при кожному натисканні. 

Очні краплі при синдромі сухого ока з гіалуроновою кислотою Хіло-Комод
Дізнатися більше

Статті по темі

Ви проводите багато часу за комп’ютером, відчуваєте дискомфорт в очах і...

Детальніше
Зачем нужна искусственная слеза

Ми звикли вважати, що сльози – це те, що виділяється під час плачу. Сльоза в...

Детальніше

Контактні лінзи в корені змінюють життя людини, яка має проблеми із зором:...

Детальніше
Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО