fbpx

Спростування міфів про контактні лінзи

Контактні лінзи в корені змінюють життя людини, яка має проблеми із зором: повертають чіткість зображення без обмеження периферійного зору та позбавляють викривленню предметів. Але незважаючи на численні переваги контактних лінз, іноді залишаються деякі сумніви щодо їх застосування. Зазвичай, вони виникають через безпідставні міфи, що “блукають” просторами інтернету. Отже, які існують міфи про носіння контактних лінз?

Міф 1. Контактні лінзи шкідливі та незручні.

Спростування: сучасні контактні лінзи дуже комфортні та безпечні. Ще з 1999 року існують силікон-гідрогелеві контактні лінзи з високим рівнем пропускання кисню до рогівки. Вони дуже м’які та взагалі не відчуваються на оці.

Міф 2. Лінза може “загубитися” в оці. 

Спростування: навіть якщо лінза зміститься й зникне з вашого “поля зору”, вона не закотиться за око. Тому що орган зору людини має захисну оболонку, основною функцією якої і є перешкода попадання сторонніх об’єктів у око. 

Міф 3. Лінзи випадають з очей.
Спростування: правильно підібрані лінзи не випадають з очей. Якщо через якісь причини лінза змістилась, її не складно поправити, легенько перемістивши пальцем через закриту повіку.

Міф 4. Дітям не можна носити контактні лінзи.

Спростування: користуватися лінзами можуть як дорослі, так і діти.

Міф 5. В окулярах видно краще. 

Спростування: лінзи забезпечують чітку картинку й широкий кут огляду. Контактні лінзи рухаються разом з очима, тому кут огляду завжди буде необмежений, куди б Ви не дивилися.

Міф 6. За лінзами важко доглядати. 

Спростування: щоденний догляд за лінзами займає менше ніж 5 хвилин.

Міф 7. Лінзи можуть травмувати око. 

Спростування: лінзи безпечні, якщо їх правильно одягати, знімати та використовувати очні краплі Хіло-Кеа, які загоюють мікротравми, що утворюються при носінні лінз, відновлюють сприятливу середу слизової ока та захищають слизову від подразнення та інфекцій. 

Сльозозамінник  ХІЛО-КЕА — це водний розчин гіалуронової кислоти, яка є природним полісахаридом, і міститься, крім інших рідин організму, в тканинах ока. Завдяки своїй хімічній структурі, гіалуронова кислота утримує вологу у достатній кількості, утворюючи стабільну і рівномірну зволожувальну плівку. Саме вона й оберігає очі від подразнення, висихання та інфекцій. До того ж, краплі ХІЛО-КЕА  додатково збагачені декспантенолом, який має здатність прискорювати регенерацію слизових оболонок.

Очні краплі ХІЛО-КЕА  можна застосовувати під час носіння контактних лінз, що дозволяє зробити їх використання комфортнішим. Краплі не містять консервантів та фосфатів, їх можна безпечно використовувати без обмежень! Запатентована система COMOD гарантує стерильність препарату, що дозволяє використовувати вміст флакона протягом 6 місяців після відкриття та гарантує однакову дозу при кожному натисканні.

Поделиться с друзьями :
Очні краплі при синдромі сухого ока з гіалуроновою кислотою Хіло-Комод
Дізнатися більше

Статті по темі

устали глаза

При постійному зоровому напруженні очі досить швидко втомлюються, тож...

Детальніше
гиалуронвая кислота для глаз

Кожен, хто коли-небудь відчував сухість очей або кому діагностували синдром...

Детальніше
дискомфорт в глазах

Відчуття, ніби очі палить і пече, рідко буває самостійним симптомом – як...

Детальніше
Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО