fbpx

Лазерна корекція зору – швидка реабілітація й хороший ефект

Лазерна корекція зору – найбільш ефективний і безпечний спосіб позбутися короткозорості, далекозорості або астигматизму, назавжди відмовившись від окулярів або контактних лінз.  В усьому світі цей метод використовують вже понад 20 років. За ці роки мільйони людей одержали можливість чудово бачити, не застосовуючи жодних додаткових способів корекції зору.

Для кого доречна лазерна корекція?

Лазерна корекція зору ідеальна не тільки для тих, хто просто втомився користуватися окулярами або регулярно одягати контактні лінзи. Це оптимальний вибір для тих, хто має різні протипоказання або складності при носінні лінз або окулярів:

  • алергічні реакції на компоненти, які містяться в контактних лінзах чи оправах окулярів
  • підвищена чутливість очей при носінні контактних лінз
  • незручність носіння окулярів
  • психологічний бар”єр при одяганні контактних лінз
  • заняття спортом, активний спосіб життя тощо.

Лазерна корекція зору також оптимальна для тих, хто має справді значні порушення рефракції, які погано піддаються корекції іншими методами. При короткозорості лазерна корекція проводиться до -15 діоптрій, далекозорості до +6 діоптрій та астигматизмі до ±6 діоптрій.

Як роблять лазерну корекцію зору?

Процедура лазерної корекції зору безпечна, вона триває лічені секунди – 1 діоптрія коригується до двох секунд. Корекція проводиться з використанням обладнання, котре гарантує збереження природної форми рогівки. Зараз переважно застосовуються технології  LASIK (лазерний кератомільоз), LASEK (лазерна епітеліокератектомія), EPI-LASIK, SUPER-LASIK, FEMTO-LASIK. Метод, який застосовують для кожного конкретного пацієнта, залежить від ступеню порушення рефракції, має різну швидкість загоєння, деякі з них передбачають хірургічний вплив на рогівку. Однак в усіх випадках пацієнт отримує прогнозований результат – підвищення гостроти зору.

Лазерну корекцію зору проводять під місцевою анестезією – для цього використовують знеболюючі краплі. Незалежно від ступеню порушення зору, людина бачить добре одразу після корекції. Однак повністю зір відновлюється через кілька діб.

Реабілітація після лазерної корекції зору

Період відновлення після проведеної корекції зору зазвичай досить короткий – тиждень-два не рекомендується піднімати важке, відвідувати лазню, сауну чи басейн, займатися в тренажерному залі. Також впродовж кількох днів після корекції застосовують препарат штучної сльози. Це пов”язано з тим, що в післяопераційному періоді може виникати відчуття дискомфорту, властиве синдрому сухого ока: почервоніння очей, відчуття стороннього тіла, сухості або печіння в оці. Офтальмологічні краплі, які містять гіалуронову кислоту – наприклад, Хіло-Комод або Хіло-Комод Форте – допомагають ефективно й надовго зволожити поверхню ока, сприяють в такий спосіб швидкому відновленню після корекції зору. Зручність цього препарату в тому, що його можна використовувати впродовж шести місяців після першого відкриття флакону. Хіло-Комод і Хіло-Комод Форте не містять консервантів, але залишаються придатними до використання завдяки оригінальній конструкції контейнера, що не дозволяє бактеріям контактувати з краплями. Препарат допоможе швидко повернутися до активного життя після будь-якої офтальмологічної операції, в тому числі, лазерної корекції зору.

Поделиться с друзьями :
Очні краплі при синдромі сухого ока з гіалуроновою кислотою Хіло-Комод
Дізнатися більше

Статті по темі

устали глаза

При постійному зоровому напруженні очі досить швидко втомлюються, тож...

Детальніше
гиалуронвая кислота для глаз

Кожен, хто коли-небудь відчував сухість очей або кому діагностували синдром...

Детальніше
дискомфорт в глазах

Відчуття, ніби очі палить і пече, рідко буває самостійним симптомом – як...

Детальніше
Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО