fbpx

Бережіть зір, використовуйте краплі для очей при роботі за комп’ютером

Зараз складно собі уявити життя без комп’ютерів, ноутбуків, планшетів та інших «гаджетів», які дозволяють нам працювати швидше, ефективніше й завжди залишатися на зв’язку зі світом. Багато хто з нас проводить значно більше часу, вдивляючись в монітори, ніж споглядаючи водну гладь або міський пейзаж. На жаль, це не може не позначатися на наших очах.

Безумовно, сучасні монітори за рівнем безпеки для очей набагато кращі, ніж їхні попередники. Але варто враховувати, що негативний вплив екранів на очі залежить не тільки від технічних характеристик, а й відбувається внаслідок особливостей людської фізіології. Річ у тім, що коли ми дивимося на екран монітора, то блимаємо відчі рідше, ніж у звичайному житті. У результаті виробляється менше сльозової рідини і вона швидше випаровується з поверхні ока. Відбувається пересушування ока, страждає його захисна плівка, з’являється різь і біль в очах, втома і подразнення. У медицині ця проблема називається «синдром сухого ока». Відчувши ці симптоми, багато хто починає шукати краплі для очей при роботі з комп’ютером.

Як захистити очі від монітора комп’ютера

Фахівці рекомендують давати очам відпочити кожні 40 хвилин роботи. Забезпечити такий відпочинок допомагають легкі вправи. Одна з них – просто час від часу відводити погляд від монітора і дивитися 20-30 секунд вдалину. Ще одна вправа – переводити погляд вгору-вниз, ліворуч-праворуч і по колу.

Для профілактики синдрому сухого ока рекомендується використовувати препарати «штучної сльози» – для багатьох це просто краплі для очей після комп’ютера. Досить закапати їх кілька разів протягом робочого дня, щоб позбутися дискомфорту й уникнути погіршення. Найбільш популярні й ефективні очні краплі при роботі з комп’ютером створені на основі гіалуронової кислоти. Вона має хорошу зволожуючу дію і за хімічною структурою схожа на природну сльозу, яку виробляє око.

Вибираємо краплі для очей

При виборі препарату, який знімає втому очей від комп’ютера, краплі штучної сльози, зверніть увагу й на інші компоненти препарату. Дуже важливо, щоб вони були натуральними. Вміст у краплях консервантів може провокувати посилення синдрому сухого ока. Очні краплі ХІЛО-КОМОД в основну діючу речовину містять, як уже було сказано, гіалуронову кислоту. До того ж, ці краплі для очей від компьютера не містять консервантів. Тривале зберігання препарату забезпечується завдяки спеціально розробленій упаковці зі срібним напиленням: як відомо, срібло – найкращий натуральний антисептик.

Ми не можемо повністю відмовитися від сучасних благ цивілізації, в тому числі, від комп’ютерної техніки, але нам до снаги зробити кроки, які дозволять зберегти очі здоровими й бачити світ в яскравих барвах!

Поделиться с друзьями :
Очні краплі при синдромі сухого ока з гіалуроновою кислотою Хіло-Комод
Дізнатися більше

Статті по темі

устали глаза

При постійному зоровому напруженні очі досить швидко втомлюються, тож...

Детальніше
гиалуронвая кислота для глаз

Кожен, хто коли-небудь відчував сухість очей або кому діагностували синдром...

Детальніше
дискомфорт в глазах

Відчуття, ніби очі палить і пече, рідко буває самостійним симптомом – як...

Детальніше
Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО