fbpx

Ліки – одне лікують, очі калічать!

Про те, що медикаменти здатні приносити не тільки користь, знають усі. У більшості випадків акцентується увага на негативному впливі препаратів на печінку, нирки, мікрофлору кишечника. І дуже рідко йдеться про те, що деякі ліки здатні спричиняти «синдром сухого ока».

Щоб наші очі почувалися комфортно, залози виробляють спеціальну рідину – сльози. Ми цього процесу не помічаємо, хоча він відбувається постійно. У тому випадку, якщо сльозоутворення порушується, виникає «синдром сухого ока», що супроводжується надзвичайно неприємними симптомами: пекучим болем в очах, почервонінням, відчуттям «піску» і погіршенням зору.

Однією з причин цієї недуги, як не дивно, виявився тривалий прийом різних медикаментів: пероральних контрацептивів, трициклічних антидепресантів, судинозвужуючих і антигістамінних крапель від нежитю, цитостатиків, кортикостероїдів, антимігренозних препаратів, а також очних крапель на основі β-блокаторів, які використовуються для лікування глаукоми.

Якщо ви не можете уникнути прийому цих медикаментів, доцільно замислитися про профілактику синдрому сухого ока. А якщо прояви цього синдрому ви вже відчуваєте на собі, регулярна терапія необхідна!

На допомогу очам, що страждають від нестачі природного змащування, приходять краплі, які називаються «штучна сльоза». Зокрема, краплі для очей Хіло-Комод. Їхнім основним компонентом є гіалуронова кислота – натуральна речовина, без якої не обходиться жодна тканина й рідина нашого організму. ХІЛО-КОМОД не містить консервантів, але завдяки унікальному влаштуванню флакона, придатний до використання 6 місяців від дня відкриття.

ХІЛО-КОМОД створює сльозову оболонку навколо рогівки ока і захищає його від потрапляння інфекції. Усього кілька крапель препарату дозволять вам протягом цілого дня бачити світ в яскравих барвах і забути про дискомфорт.

Якщо ви носите лінзи, вам стануть у пригоді зволожуючі краплі для лінз.

Поделиться с друзьями :
Очні краплі при синдромі сухого ока з гіалуроновою кислотою Хіло-Комод
Дізнатися більше

Статті по темі

устали глаза

При постійному зоровому напруженні очі досить швидко втомлюються, тож...

Детальніше
гиалуронвая кислота для глаз

Кожен, хто коли-небудь відчував сухість очей або кому діагностували синдром...

Детальніше
дискомфорт в глазах

Відчуття, ніби очі палить і пече, рідко буває самостійним симптомом – як...

Детальніше
Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО