Сонце — друг або ворог?

Без сонячних променів наше життя здається тьмяним - не вистачає позитивних емоцій. Навіть в холод сонячне світло здатне змусити нас усміхатися й відчувати себе щасливими. Вчені пояснюють це тим, що ультрафіолет стимулює вироблення вітаміну D, а також «гормону радості» серотоніну. Здавалося б, від сонця одна користь, але це не зовсім так.

Навіщо нам сонцезахисні окуляри

Ультрафіолет здатний руйнувати сітківку ока, саме тому рекомендується купувати тільки якісні сонцезахисні окуляри, в іншому випадку очі стають ще більш вразливими, ніж без окулярів. Ультрафіолетові промені в комплексі з високою температурою і сухим повітрям ще й висушують сльозову плівку ока, котра відповідає за нормальне накопичення рідини навколо очного яблука. Окуляри від цієї проблеми допомагають мало. Розвивається «синдром сухого ока» - захворювання досить поширене в сучасному світі. З цією проблемою часто стикаються люди на відпочинку в спекотних країнах, де до сонця додаються сухе повітря й солона вода. Усі ці фактори стають причиною дискомфортного відчуття в очах. Особливоце актуально, якщо ви носите лінзи, тому вам можуть стати в пригоді  краплі для очей при носінні лінз.

Сонце стає небезпечним для очей

Озоновий шар планети тоншає, і тому ультрафіолетові промені стають все більш небезпечними для здоров'я людини. Вчені попереджають: перебування на відкритому сонці без одягу або хоча б сонцезахисного крему шкідливе для шкіри і всього організму в цілому. Кількість хворих на рак шкіри останніми роками зросла в рази, і саме в тих частинах світу, де сонячна активність найбільша. Уявляєте, який вплив з кожним роком все більш небезпечного сонця на наші очі?

Як захищати очі від сонця

Щорічно наближення теплих днів робить наші очі більш вразливими перед «синдромом сухого ока». Будь-кого з нас можуть спіткати такі неприємні симптоми, як подразнення і  печіння в очах, відчуття «піску», почервоніння очей і погіршення зору.

Для тих, хто зіткнувся з цією проблемою, існує надійний і безпечний вихід з  ситуації — очні краплі ХІЛО-КОМОД, розроблені спеціально для лікування «синдрому сухого ока». Це краплі «штучної сльози»,

які зволожують очні яблука і стимулюють відновлення власної сльозової оболонки. Навіщо терпіти постійний дискомфорт в очах, якщо можна легко повернути собі здатність бачити світ в яскравих барвах!