Синдром сухого ока у водіїв

З винаходом автомобіля людство зробило крок на якісно новий щабель, отримавши швидкість і свободу пересування. У наш час приватне авто - вже не розкіш, а необхідність. Ритм життя сучасної людини прискорився настільки, що для того, щоб все встигати, потрібно бути «на колесах», тобто мати автомобіль.

 

Синдром сухого ока - хвороба завзятих автомобілістів

 

Крім всіх переваг, має автомобіль і недоліки. Крім негативного впливу на навколишнє середовище, керування автомобілем також негативно позначається на здоров'ї людини. У водіїв, через робочі обов'язки або особисті причини багато часу проводять за кермом, починаються проблеми з опорно-руховим апаратом. Ще одне неприємне захворювання, яким «нагороджує» автомобіль свого власника - синдром сухого ока. Його симптомами є почервоніння очей, виникнення неприємних ріжучих відчуттів - наприклад, «піску» в очах, печіння, больовий синдром. Різь, печіння і біль в очах у водіїв виникають внаслідок кількох факторів:

 

  • Напружено вдивляючись в дорогу попереду, водій «забуває» блимати, через що слізні залози виробляють менше рідини, яка повинна зволожувати рогівку ока. Як наслідок - очі втомлюються, з'являється відчуття сухості й піску в очах;
  • В автомобілі взимку увімкнений обігрів, влітку - кондиціонування повітря, а ці пристосування висушують повітря, провокуючи виникнення синдрому сухого ока;
  • Багато водіїв забувають користуватися сонцезахисними окулярами, піддаючи очі шкідливому впливу ультрафіолетових променів.

 

Однак неприємні наслідки втоми очей за кермом легко можна усунути, використовуючи зволожуючі краплі від втоми очей, які офтальмологи називають «штучною сльозою».

 

Офтальмологічні краплі - в допомогу водіям

 

Препарати штучної сльози швидко ліквідують неприємні прояви синдрому сухого ока у водіїв, зволожать рогівку ока й усунуть відчуття піску в очах. Обираючи штучну сльозу для автомобільної аптечки, зверніть увагу на краплі Хіло-Комод на основі гіалуронової кислоти - унікальної сполуки, яка також присутня в людському організмі. Після застосування препаратів для зняття втоми очей Хіло-Комод і Хіло-Комод Форте на оці утворюється слізна плівка, ідентична природній сльозі. Достатньо закапати очі кілька разів на день - і відчуття сухості в очах більше не буде вас супроводжувати всю дорогу за кермом. Ще один плюс: Хіло-Комод, і Хіло-Комод Форте витрачаються дуже економно і не викликають звикання. Більш докладно про користь цих крапель з гіалуроновою кислотою при втоми очей вам розповість ваш офтальмолог.