Як кондиціонери впливають на очі

Необхідність кондиціонерів очевидна. Зараз нам складно собі уявити, як люди могли пережити спекотне літо раніше, коли їх не було. Втім, і шкода кондиціонерів для здоров'я теж стає все більш відчутною.

Крім пов'язаних із кондиціонерами перепадів температур, які приносять нескінченні застуди людям зі зниженим імунітетом, вони ще й дуже пересушують повітря, що призводить до  відчуття піску в очах.

Це не тільки негативно впливає на стан носоглотки і дихальних шляхів, а й сушить слизову оболонку очей. Внаслідок цього може розвинутися «синдром сухого ока», який останнім часом вражає все більшу кількість людей, особливо офісних працівників.

До того ж, через те, що не всі дотримуються правил користування кондиціонерами і не проводять регулярне очищення, в них накопичується багато пилу та бактерій, котрі потім можуть потрапляти як в дихальні шляхи, так і на сльозову оболонку очного яблука.

Кондиціонер геть

Синдром сухого ока —досить неприємна перспектива. Ця недуга позбавляє можливості продуктивно працювати і бачити світ у всій його барвистості. Адже основні його симптоми - печіння в очах, відчуття чужорідного тіла та страх світла - аж ніяк не ті відчуття, на які можна просто не звертати уваги.

Якщо ви змушені щодня працювати в офісі з кондиціонером, та ще й проводите цілий день за комп'ютером, потрібно шукати вирішення проблеми сухості очей. Ідеальним засобом є краплі «штучної сльези» ХІЛО-КОМОД. Вони містять гіалуронову кислоту, натуральний компонент, що міститься в більшості рідин нашого організму. Гіалуронова кислота утворює на передній поверхні рогової оболонки ока тонку плівку, яка оберігає очі від висихання й проникнення інфекції.

Краплі хіло-комод повертають очам комфорт, а вам - здатність продуктивно працювати.