Очі — професійний інструмент IT-спеціаліста! Як їх захистити?

Кількість IT-фахівців зростає з кожним роком. У цьому немає нічого дивного, оскільки це одна з найбільш цікавих, перспективних та високооплачуваних професій у наш час. Але, необхідно враховувати що така робота може мати деякі неприємні для здоров’я наслідки. Це пов’язано з такими факторами, як:

  • знаходження у сидячому положенні протягом тривалого часу;
  • вплив електромагнітного випромінювання монітора;
  • перевантаження суглобів кистей; 
  • стреси, наприклад при втраті інформації; 
  • стомлення очей та навантаження на зір.

 

З напруженою роботою зорової системи також пов'язана поява головних болів, розлад сну, підвищена втомлюваність та наростання стресу. Лікарі навіть виділяють таке поняття, як "комп'ютерний зоровий синдром". Адже останні відкриття вчених свідчать про те, що основна небезпека для зору, яку несуть в собі дисплеї моніторів, зовсім не у випромінюванні, а у скороченні кількості зволожень очного яблука (моргань) у зв'язку з адаптацією ока до зображення. Щоб зберегти природну гостроту зору, людина  повинна скорочувати години, проведені за екраном монітора, хоча б у неробочий час. Але, за родом своєї діяльності, працівник IT-сфери повинен не менше 8 годин на добу працювати за комп’ютером. 

 

Постійне зосередження на моніторі веде до перенапруження очей, внаслідок чого відбувається погіршення зору. Зоровий аналізатор напружено працює на всіх рівнях: сенсорному (сітківка ока), м'язовому (очні м'язи), центральному (головний мозок). Внаслідок цього з'являється тенденція до розвитку короткозорості, знижується зір, розвивається синдром "сухого ока". 

 

Багато людей відчувають дискомфорт і, навіть, не підозрюють, що в них – синдром “сухого ока”. Якщо правильно та вчасно його лікувати, то явища дискомфорту минуть і не впливатимуть на ваше щоденне життя. А найоптимальніший варіант — застерегти цій хворобі та зволожити очі штучною сльозою у таких випадках:

  • сухість, свербіння, печіння, поколювання; сльозотеча;
  • часте почервоніння очей після тривалої роботи за комп’ютером;
  • відчуття піску в очах;
  • нечіткий зір або чутливість до світла;
  • дискомфорт під час носіння контактних лінз.

 

Задля того, щоб зберегти Ваші очі здоровими, ми рекомендуємо використовувати краплі Хіло-Комод. Вони усунуть причину захворювання, сприятимуть зволоженню очей та стабілізації складу слізної плівки. Хіло-Комод — це водний розчин гіалуронової кислоти, яка є природним полісахаридом, і міститься, крім інших рідин організму, в тканинах ока. Він не містить консервантів та фосфатів та його можна безпечно використовувати щодня без обмежень!

 

Молекули гіалуроната натрію мають властивість ефективно пов'язувати молекули води — це утворює, на передній поверхні рогівки ока, тонку рівномірну плівку. Саме вона й оберігає очі від подразнення, висихання та інфекцій. А запатентована система COMOD гарантує стерильність препарату, що дозволяє використовувати вміст флакона протягом 6 місяців після відкриття. Гарантує однакову дозу ліків при кожному натисканні.