fbpx

Лазерна корекція зору: про що потрібно знати

Ми щодня користуємося різними гаджетами, які значно спрощують життя. Комп’ютери, смартфони, планшети допомагають робити все швидше і встигати більше. Але плата за швидкість та звичку постійно бути на зв’язку і в курсі справ – поширення вад зору. Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), у світі близько 253 млн. осіб мають проблеми із зором, із них 124 млн. мають короткозорість або далекозорість.

Втім, якщо є проблема, то з’являється й рішення: нині існує чимало можливостей і технологій корекції зору. Найпоширеніші та найдоступніші – окуляри й контактні лінзи, до яких ми звикли і вважаємо цілком буденними. Менш популярним, але дуже ефективним способом позбутися короткозорості, далекозорості й астигматизму є лазерна корекція зору. Окуляри люди використовують століття, а лазерну корекцію почали робити лише у 1986 році. Здавалося б, часу минуло чимало – понад 30 років, але серед людей, які мають вади зору, досі поширені міфи та упередження, пов’язані з лазерною корекцією зору. Втім, це не заважає методу набувати все більшої популярності: щорічно у світі проводять близько 3 мільйонів таких операцій. Лазерну корекцію зору сьогодні називають одним з найбільш популярних й ефективних методів, що допомагає забезпечити справді гострий зір.

Лазерна корекція: суть втручання

Щоб людина могла чітко бачити, її очі повинні сфокусуватися. Саме нездатність «налаштувати»правильний фокус є причиноюзниженого зору. За допомогоюлазера можна змінити форму рогівки таким чином, щоб очізнову мали здатність фокусуватися. Завдяки цьому зображення, що потрапляє на сітківку, стає чітким, тобто вада зору коригується.

Нині лазерна корекція зору вважається нескладним та практично безболісним хірургічним втручанням. Після операції лікар рекомендує деякі нетривалі обмеження у фізичній активності, але переважно пацієнти продовжують вести той спосіб життя, що й завжди. Але після лазерної корекції пацієнти часто мають скаргу на підвищену сухість очей. Вона може з’явитися впродовж шести місяців після операції. Найпоширенішою скарга є серед пацієнтів, які й перед лазерною корекцією зору відчували сухість в очах, адже багато часу проводили біля комп’ютера. У таких випадках призначають “штучні сльози”.

“Штучна сльоза” після лазерної корекції зору

Існує досить широкий вибір препаратів штучної сльози. Після операції з лазерної корекції зору важливо підібрати засіб, який би максимально м’яко зволожував очі і при цьому був повністю натуральним. Ці переваги мають очні краплі ХІЛО-КОМОД. Фахівці рекомендують їх як тим, хто постійно навантажує зір (наприклад, працюючи перед комп’ютером або годинами перебуваючи за кермом автомобіля), так і пацієнтам після різних офтальмологічних операцій.

Зверніть увагу на те, що після хірургічного втручання можуть з’являтися такі симптоми:

  • сльозоточивість очей
  • чутливість до світла (у таких випадках користуйтеся сонцезахисними окулярами при виході на вулицю, в будь-яку пору року)
  • відчуття стороннього тіла в оці
  • запалення очей, труднощі при спробі розплющити очі
  • розширення зіниць
  • набряклість або відвислість очних повік
  • виникнення “мушок” та плям перед очима

Краплі ХІЛО-КОМОД допоможуть позбутися багатьох із цих симптомів. ХІЛО-КОМОД — це водний розчин гіалуронової кислоти, яка є природним полісахаридом і міститься в рідинах організму і тканинах ока. Молекули гіалуроната натрію ефективно зв’язують молекули води — це утворює на передній поверхні рогівки ока тонку рівномірну плівку. Саме вона й оберігає очі від подразнення, висихання та  інфекцій. Концентрація гіалуронової кислоти у краплях ХІЛО-КОМОД Форте вдвічі вища, ніж у краплях ХІЛО-КОМОД, тож цей препарат ще ефективніше захищатиме очі після операції, коли вони є більш вразливими. Важливо й те, що всі краплі лінійки ХІЛО-КОМОД не містять консервантів та фосфатів, їх можна безпечно використовувати впродовж тривалого часу.

Поделиться с друзьями :
Очні краплі при синдромі сухого ока з гіалуроновою кислотою Хіло-Комод
Дізнатися більше

Статті по темі

гіалуронова кислота

Гіалуронова кислота є в організмі кожного з нас. Вона присутня в шкірі, суглобах,...

Детальніше
Сухі очі за кермом

Якщо маєте багато справ та часто подорожуєте містом, не варто забувати про...

Детальніше
краплі для лінз

На жаль, людям, що носять контактні лінзи вкрай не зручно проводити час в укритті....

Детальніше
Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО