fbpx

Збережіть зір, використовуйте очні краплі від втоми очей

Втома очей – одна з найпоширеніших офтальмологічних скарг. Багато хто також скаржиться на відчуття піску в очах, печіння, болісні відчуття, дискомфорт, різь, почервоніння очей, іноді навіть погіршення зору, пов’язане з втомою очей. На жаль, забезпечити очам повноцінний відпочинок вдається не завжди. Саме тому потрібно подбати про додаткові засоби, які допоможуть позбутися неприємних відчуттів. У цьому допоможуть краплі від втоми очей.

Чому втомлюються очі?

Є кілька факторів, які провокують відчуття втоми очей і постійне подразнення:

  • работа перед комп’ютерним монтором, необхідність (або звичка) весь час читати дрібний шрифт в планшеті або смартфоні, тобто, постійне напруження зору при читанні на близькій відстані;
  • робота в приміщенні з сухим повітрям (як правило, це приміщення, в яких використовуються кондиціонери й обігрівачі, тобто, більшість житлових і офісних кімнат);
  • робота на відкритому повітрі під постійним впливом ультрафіолету або під вітром;
  • дефіцит сну.

Постійне зорове напруження погано позначається на стані очей і зору. Причому відчуття, ніби зір погіршився, може бути пов’язане з розвитком синдрому сухого ока – офтальмологічного захворювання, яке часто виникає у офісних працівників, водіїв, людей, що постійно користуються контактними лінзами. За наявності цієї проблеми оптимальним вирішенням є очні краплі від втоми очей, які також називають препаратами  штучної сльози.

З чого роблять краплі для зняття втоми очей?

Діючою речовиною таких крапель можуть бути різні компоненти, які за своїм хімічним складом нагадують людську сльозу. Однак найбільш поширеним і ефективним діючим компонентом таких препаратів є гіалуронова кислота – вона з успіхом використовується проти подразнення, втоми, почервоніння, дискомфорту в очах, котрі виникають при надмірно швидкому випаровуванні природної сльозової плівки. Якщо ваше робоче місце – комп’ютер, то надійним помічником стануть краплі в очі від втоми  Хіло-КОМОД. Гіалуронова кислота в цьому препараті міститься в різних дозуваннях (Хіло-КОМОД і Хіло-КОМОД Форте), завдяки чому кожен може підібрати оптимальну форму препарату: комусь зручно використовувати препарат частіше, хтось хоче обійтися використанням двічі-тричі на день . Гіалуронова кислота створює на поверхні ока сльозову плівку, яка захищає поверхню рогівки від шкідливих впливів. Хіло-КОМОД – це офтальмологічний препарат, який отримує  хороші відгуки як від фахівців, так і від тих, хто постійно користується ним у повсякденному житті. Це не просто краплі для очей від втоми, це ефективний препарат проти синдрому сухого ока, поширеного серед тих, чия робота пов’язана з постійним напруженням зору і частими скаргами на втому очей.

Поделиться с друзьями :
Очні краплі при синдромі сухого ока з гіалуроновою кислотою Хіло-Комод
Дізнатися більше

Статті по темі

устали глаза

При постійному зоровому напруженні очі досить швидко втомлюються, тож...

Детальніше
гиалуронвая кислота для глаз

Кожен, хто коли-небудь відчував сухість очей або кому діагностували синдром...

Детальніше
дискомфорт в глазах

Відчуття, ніби очі палить і пече, рідко буває самостійним симптомом – як...

Детальніше
Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО