fbpx

Бережіть очі в сонячну погоду від шкідливого ультрафіолету!

Щойно починає світити яскраве сонце, ми згадуємо про сонцезахисні окуляри. А той, хто не має звички їх носити, частіше скаржиться на дискомфорт в очах.

Чому сонце шкодить очам?

Усі знають, що ультрафіолет має негативний вплив на шкіру, але багато хто забуває, що ультрафіолет шкодить також очам. Під впливом ультрафіолетових променів може розвиватися синдром сухого ока, адже слізна плівка випаровується швидше.

Навесні й влітку, а також після подорожей до сонячних країн, у багатьох виникають скарги на неприємне відчуття сухості й почервоніння очей, відчуття піску в очах, іноді навіть погіршення зору. Якщо вплив ультрафіолету був дуже інтенсивним і дефіцит слізної рідини нічим не компенсувався, може виникнути фотокератит – запальний процес, який виникає після впливу ультрафіолету на рогівку ока. Таке може статися біля моря, на піщаному пляжі, а також у горах.

Вплив ультрафіолету вважається фактором ризику катаракти в майбутньому, а також птеригіуму – це захворювання, внаслідок якого поступово втрачається зір.

Методи захисту від ультрафіолету

Як захистити шкіру від шкідливого впливу ультрафіолету, знають всі: потрібно користуватися сонцезахисним кремом. Натомість очі захищають сонцезахисні окуляри. Важливо, щоб вони справді забезпечували захист, саме тому рекомендується купувати тільки сертифіковані окуляри, адже інакше можна нашкодили очам ще більше. Адже якщо окуляри тільки затемнюють «картинку», але при цьому пропускають ультрафіолет, це ще більш небезпечно, ніж ходити під сонцем взагалі без окулярів. У такому випадку зіниця розширюється, адже отримує менше сонця через затемнене скло, але при цьому поглинає більше руйнівних ультрафіолетових променів, бо  окуляри не забезпечують УФ-захист.

Другий захід безпеки, який допоможе зберегти здоров’я очей і хороше самопочуття – використання препарату штучної сльози. У профілактичних цілях, перебуваючи багато часу на сонці, можна використовувати офтальмологічні краплі Хіло-Комод або Хіло-Комод Форте з гіалуроновою кислотою. А якщо після перебування на сонці відчуваєте біль і різь в очах, скористайтеся препаратом Хіло-Кеа – крім гіалуронової кислоти, що забезпечує тривале та ефективне зволоження, він містить декспантенол, який сприяє регенерації клітин рогівки та застосовується при ерозіях, опіках рогівки й травмах ока.

Але все ж пам’ятайте, що запобігти проблемі легше й дешевше, ніж потім займатися лікуванням. Від’їжджаючи у відпустку, вирушаючи на море чи в гори, візьміть з собою Хіло-Комод – краплі, які захистять ваші очі.

Поделиться с друзьями :
Очні краплі при синдромі сухого ока з гіалуроновою кислотою Хіло-Комод
Дізнатися більше

Статті по темі

гіалуронова кислота

Гіалуронова кислота є в організмі кожного з нас. Вона присутня в шкірі, суглобах,...

Детальніше
Сухі очі за кермом

Якщо маєте багато справ та часто подорожуєте містом, не варто забувати про...

Детальніше
краплі для лінз

На жаль, людям, що носять контактні лінзи вкрай не зручно проводити час в укритті....

Детальніше
Пройти тест Дізнайся, чи є у тебе синдром
сухого ока та обери свій ХІЛО